O nas

O nas

Od lat tworzymy z pasją produkty, które łączą człowieka ze światem przyrody. Specjalizujemy się w produkcji karmników, budek lęgowych dla ptaków, skrzyń i plantowników do sadzenia roślin oraz paneli ogrodzeniowych.

W naszym asortymencie znajdziesz również produkty dla małych dzikich zwierząt ogrodowych tj. jeży, wiewiórek oraz nietoperzy. Z należytą starannością dbamy o pożyteczne owady, oferując dla nich domki, które stają się bezpiecznym miejscem do bytowania i rozmnażania. Każdy znajdzie tu coś , co pozwoli mu przenieść cząstkę dzikiego świata przyrody do własnego ogrodu.

Nasze produkty dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Produkujemy je z naturalnych certyfikowanych materiałów, które gwarantują zrównoważoną i bezpieczną gospodarkę naszych lasów. W ramach ogólnej strategii zrównoważonego rozwoju i zaangażowania w uczciwość, zapewniamy przestrzeganie wysokich standardów etycznego biznesu, odpowiedzialności społecznej oraz poszanowanie etyki i praw człowieka.

Nieodłączną część wizerunku naszej firmy stanowi dbałość o otaczające nas środowisko i klimat. Świadome zarządzanie wpływem na środowisko jest dla nas nie tylko elementem wymaganym ustawowo, ale jest naturalnym procesem wynikającym z postrzegania przez nas otaczającego nas świata. Pozyskując energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, poprawiając efektywność energetyczną poprzez stosowanie technologii LED w oświetleniu hal produkcyjnych i magazynowych, poprawiając termoizolacyjność budynków oraz używając między innymi elektrycznych wózków widłowych, staramy się redukować ślad węglowy i tym samym minimalizować szkodliwy wpływ na środowisko.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wysoka jakość produktów w konkurencyjnych cenach
Wysoka jakość produktów w konkurencyjnych cenach
Niezawodność w dostawie produktów na czas
Niezawodność w dostawie produktów na czas
Różnorodność produktów
Różnorodność produktów
Elastyczność procesu produkcji
Elastyczność procesu produkcji
Możliwość szybkiego zwiększenia siły roboczej oraz produkcji
Możliwość szybkiego zwiększenia siły roboczej oraz produkcji
Ulepszenia i rozwój produktów
Ulepszenia i rozwój produktów
Własny zakład stolarski
Własny zakład stolarski
Magazyn o powierzchni ponad 15 000 m2
Magazyn o powierzchni ponad 15 000 m2

Oferta

Jesteśmy otwarci na dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i wymogów, poszerzenie palety produktów oraz pozyskiwanie indywidualnych rozwiązań.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sieci marketów DIY, sieci sklepów zoologicznych, ogrodowych oraz hurtowników. Niemniej jednak zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane naszą ofertą.

Oferta
Jakość

Jakość

Oferujemy wyroby najwyższej jakości.

Inwestycje technologiczne i stosowanie nowatorskich rozwiązań umożliwiają stałe udoskonalanie naszych produktów, przyczyniając się do ich rozwoju i zwiększania funkcjonalności.

Wszystkie nasze produkty, na kolejnych etapach procesu produkcyjnego, poddawane są szczegółowej kontroli jakości, począwszy od pozyskania i selekcji materiału, poprzez cały proces produkcyjny, a skończywszy na sposobie pakowania i oznakowania. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby produkty finalne były odpowiednio spakowane i zabezpieczone do wysyłki, aby mogły dotrzeć do naszych odbiorców w idealnym stanie.

Zainteresowany współpracą?

Jeśli jesteś zainteresowana/-y współpracą z naszą firmą, skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami.
WYŚLIJ
Zamknij
Twoja prywatność
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj