FSC

Forest Stewardship Council® (Rada Dobrej Gospodarki Leśnej) jest organizacją międzynarodową, utworzoną w celu wspierania inicjatyw, zmierzających do korzystnego w wymiarze środowiskowym, społecznym i ekonomicznym zarządzania światowymi zasobami leśnymi, poprzez niezależną certyfikację gospodarki leśnej oraz znakowanie dostępnych na rynku certyfikowanych produktów leśnych.

Znak towarowy FSC® identyfikuje produkty, które zawierają drewno pochodzące z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł, zgodnie z zasadami i kryteriami FSC.

Jako firma działająca w branży drzewnej, PATKAR pozostaje producentem odpowiedzialnym, dbającym o środowisko naturalne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja, korzystająca z zasobów leśnych, nie przyczyniała się do ich dewastacji, lecz do wspierania zrównoważonej gospodarki leśnej.

Wybierając nasz produkt z certyfikatem FSC masz gwarancję, że został on wyprodukowany z drewna, pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych, legalnych źródeł, w których są przestrzegane prawa pracowników, jak również prawa ochrony przyrody.

Zamknij
Twoja prywatność
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj